четвер, 17 вересня 2020 р.

Першочергове завдання для російської "аґентури впливу" - згортання української програми створення ракетної зброї




 

КРОТИ/АҐЕНТИ ВОРОГА В ДІЇ

Серпневі 2019 року випробування українських ракетних комплексів так перелякали Росію, що першим завданням для сформованої "аґентури впливу" була ліквідація або заморозка української програми створення ракетної зброї. За підсумками річних зусиль російська аґентура може доповідати про виконання поставленого завдання: за період з 1 січня 2020 до 1 серпня 2020 на ракетну програму, яка вже перебуває у стадії пускових випробувань, не виділено жодної гривні. Всі роботи фактично згорнуто.

ТИХА УКРАЇНСЬКА НІЧ...
Дата публікації: 4 серпня 2019

На тлі проведення спеціяльних тактичних навчань ЗСУ в Житомирській області, ЗСУ раптово провели два нічні тестові запуски ракет оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Грім-2".

Наразі неясно, про яку модифікацію йдеться - "Грім-2" чи "Грім-2М", але в результаті легкої паніки у стані "ймовірного противника" Росія примудрилася засвітити на території Білорусі одразу два підрозділи радіорозвідки. Подробиці будуть пізніше. Дяка за ліквідацію договору, Росіє. 

Коротка довідка
"Грім-2" в експортному (до ліквідації договору) дає [дальність] 499 км. Перемикання важеля і зміна паливних баків на інші дає одразу 750 км. Це випробувано, перевірено й навіть продано. 🥴

"Грім-2М" б'є на 1200 км, є в наявності, але не випробуваний. До кінця року буде все. ВСЕ ЦЕ ВЖЕ ОПЛАЧЕНО, ЗАМОВЛЕНО І В РОБОТІ.

Доповнення до повідомлення:
Запуски ракет проводилися в суворій відповідності з міжнародними правилами та правилами забезпечення цивільної безпеки. На запусках були присутні технічні фахівці та військові спостерігачі однієї з країн НАТО.
Пуски проводилися з двох мобільних установок ОТРК "Грім-2 [модифікаційний номер не розкривається]. Повне бойове розгортання з маршу із введенням цілевказівки склало 15 і 17 хвилин відповідно. Обидві ракети несли відповідний своїми тактико-технічними характеристиками імітаційний боєзаряд. Пуски проводилися з метою перевірки характеристик нового палива (пуск №1, СВ-02-18) та випробування системи наведення українського виробництва (пуск №2, СВ-02-27). Обидві ракети вразили умовні цілі на відстані 461 і 459 км відповідно на полігоні Яворів (Львівщина).

Доповнення до повідомлення:
Станцію під Мінськом наші служби кваліфікували як підрозділ радіоелектронної розвідки ЗС РФ, американці - як елемент системи "раннього виявлення ракетного пуску ЗС РФ".

Під Мінськом!!!

Доповнення від 6 серпня 2019:
Американська сторона встановила на українські ракети власну система телеметрії, дані якої знімалися безпосередньо американцями.
Американські фахівці були присутні в обох ключових точках випробувань. На Яворівському полігоні вони відповідали за встановлення системних перешкод для роботи систем наведення ракет.

Результати випробувань оцінено американськими фахівцями як "відмінні". Повністю підтверджено рівень підвищення енергоємності нового українського палива.
Точність ураження виставленої мети ракетою, обладнаною новою українською системою наведення, становила менше метра (!). Точність ураження виставленої мети ракетою, не обладнаною новою українською системою наведення, становила 63 метри.


Джерело   https://timeze2019.blogspot.com/2019/08/blog-post_37.html