понеділок, 21 жовтня 2019 р.

Країна під ЗЕленню: що відбувається. 20 жовтня 2019



На вчорашній зустрічі на "Об'єкті" (Авакова не запросили), крім усього іншого, цілком серйозно обговорювалося питання про повернення Турчинова на посаду секретаря РНБО. Одна з причин - дедалі все більш деструктивне управління "Укроборонпромом" з боку Айвараса Абромавічуса, інформація про його російські контакти, яка посипалася до СБУ, й раптове збільшення мінотарної частки у "Сбєрбанку". Ніхто, крім Турчинова, розібратися з цим досконально просто не може.

ХРОНІКА ОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА...
20.10.2019 р.
"Повну владу в країні віддано в руки купки кловнів"… і шулерів.
Вова, відсидівши суботу й неділю у підпіллі, вирішив у понеділок звалити до Японії. Без нього, звісно, імператора Японії не коронують. Аж на 4 дні!
Поки Вова у підпіллі з імператором, Гончарук починає заповнювати вакансії людьми Порошенка. Національну аґенцію з питань запобігання корупції очолила Наталія Новак.
Приїдеш, Вово, а в тебе у кабінеті Петро сидить... І так суворо: "Ви хто, громадянине?"
Порадьте Вові плюнути під ноги імператорові. Голову Вови нам надішлють у коробочці
Вова думає що в оточенні імператорських даймьо́ Бєня його не дістане. Бєня сіно́бі найме, за рахунок бюджету України.
Посол в Японії за час візиту Зеленського посивіє. Це ж спробуй утовкмачити цьому прищеві в черевиках, що філіжанку належить приймати правою й передавати в ліву руку... й багато іншого...
Вова тільки зібрався летіти, а в Японії вже тайфун...
Відставання доходів від плану перевищило 37 млрд. гривень - простогнав Мінфін.
Переатестація прокурорів - примусь Рябошапку Богові молитися...
241 прокурор підписати Русланчикову туфту відмовилися. Їх звільнять, вони подадуть до суду. Вова отримає 241 ворога й 241 проблему ... То ми проти Вови, кажете? Та ми дрібниця пузата проти ворога в образі Рябошапки.
З ранку на фронті 1 (один!) обстріл. І він по Золотому! Знову рахувати спочатку днів.
Відмова Гончарука зняти з розгляду в Раді урядовий законопроєкт про землю, фактичне іґнорування цього законопроєкту й махінації з проштовхуванням рішення про прийняття президентського законопроєкту в комісії Верховної Ради, спроби тиску на Гончарука і скандал навколо диплома про освіту прем'єра, що набирає обертів, свідчать про наростання суперечностей усередині партії влади .
Гончарук цілий день сидів у Кабміні, обкладений паперами.
Міністр МВС Аваков за останній тиждень чотири рази зустрічався з прем'єр-міністром України Гончаруком. Теми зустрічей: бюджет, структура, роль Нацґвардії в історії і вибір вин в одному доброму ресторані. На останній зустрічі був присутній син міністра, Олександр. Виявляється його з Гончаруком пов'язують добрі, ділові та дружні стосунки з січня 2018 року.
Керівник Київської ОДА Міхаіл Бно-Айріян подав у відставку. Коли ми писали про зустріч Авакова та Гончарука, ми вирішили не згадувати, що там був четвертий, не хотіли підставляти людину. Тим четвертим і був Міша. Мабуть, крім нас, їх змалювала наружка.
Повернувшись зі США, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов багатозначно повідомив: "Міжнародна робота. Проведені успішні зустрічі з МВФ, Світовим Банком, ЕБРР, та іншими міжнародними фінансовими організаціями. Ключове досягнення - повернення місії МВФ до Києва через пару тижнів. Вдалось переконати міжнародних партнерів, що ми серйозний і професійний уряд. Також вдалось знайти шлях вперед стосовно питань банківської системи, зокрема Привату та інших банків, де є неповернення кредитів". У політиці щодо ПриватБанку, "уряд продовжить зусилля щодо обмеження збитків для платників податків". Суть цієї прихованої самореклами полягає в інформаційних посилах до різних точки суспільства. По-перше, до суспільства: Ми працюємо, ми вмовили МВФ і він повернеться. По-друге, до Коломойського: ми знайшли можливості, питання "Приватбанку" буде вирішене.
Що ж насправді там сталося?
Директор Европейського департаменту МВФ Poul Mathias Thomsen під час брифінґу у Вашинґтоні повідомив, що переговори з урядом України "йдуть добре й ми плануємо послати місію до Україну за кілька тижнів, щоб далі обговорювати деталі реформ".
Зверніть увагу на останню частину фрази: "щоб далі обговорювати деталі реформ". На відміну від оптимістичних натяків пана Милованова, МВФ абсолютно точно вказав, що ніяких грошей поки що не буде, до повної ясности з реформами, що їх цікавлять. Пріоритети теж були названі - збереження макроекономічної стабільности і незалежности НБУ.
У політиці щодо “ПриватБанку”, "уряд має продовжити зусилля щодо обмеження збитків для платників податків".
Абсолютно чітка позиція - жодних договорів щодо "прощення і рекапіталізації" “ПриватБанку” бути не може.
Роздільний візит відразу трьох представників України на щорічні збори МВФ викликав на Заході легке здивування. Тим паче що позиції власне НБУ, міністерки фінансів Маркарової й міністра економіки Милованова, м'яко кажучи, не зовсім збігалися одна з одною.
Господи... Що пишуть наші ЗМІ... “Інтронізація імператора Японії"! Ну, не знаєте значення слів, то загляньте у словник - на дворі 21 століття. Піднесення до сану імператора називається "прийняттям трьох реліквій" - меча, намиста, дзеркала.
Джерела: