четвер, 3 жовтня 2019 р.

До питання про ґенезу блаЗЕнського режиму



Олексій Арестович
Аферист і аґент ФСБ
У чім суть найдієвіших маніпуляцій?*
Маніпулятор чіпляє і б'є по емоціях. Наприклад, сіє в людині або колективі глибоку невпевненість у собі, у своїй справі, комплекс провини, образи і т.д.
Опісля, на цих емоціях виростають отруєні думки, тим небезпечніші, що людина (або колектив) сприймає їх, як безумовно свої, й цілком їм довіряє - адже вони прийшли до неї з глибини її душі, як результат осмислення своїх власних (!) переживань, а не підказані зі сторони.
Нині отруєння емоційного ґрунту - один з найдієвіших прийомів у процесі організації масштабних маніпуляцій, на кшталт політичних.
Професійні політики, здатні роками триматися на плаву, експлуатують саме колективні народні емоції, на відміну від їхніх наївних побратимів - тимчасових правителів, які намагаються (ех, простота) запропонувати народові подумати над змістовними програмами розвитку.
Піддана такій маніпуляції людина (група) починає, непомітно для себе, підганяти логіку своїх міркувань під емоції (сформовані не ними!), яким вона віддає перевагу:
- не тим любий, що хороший, а тим хороший, що любий..
Або поганий.
Щоб проілюструвати собі цей принцип - див. історію звинувачень Кевіна Спейсі, виборів президента України, виступи нещасної (покаліченої саме цим) дитини зі Швеції на трибуні ООН і, звісно ж, - усю історію російської пропаґанди в Україні.
Правило тут просте: не все, що у вас визріває всередині, - ваше.
Я так взагалі за замовчуванням вважаю будь-які думки й почуття в мене всередині - наведеними.
І тільки після ретельного вибраковування і перевірки, беру чи не беру до відома.
Такий є інформаційний вік.
З.И. Можете оцінити кількість пластику на знимці.
З.З.И. А знимка — справжня?